"Олімпійське лелеченя". Підсумки

17 лист. 2016
У залік 72-ї районної спартакіади школярів проводився районний тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

У цікавій рухливій грі «Охотники і качки» та комбінованій естафеті, яка складалася з 12 етапів: «Швидка драбинка», біг з підбиванням тенісної кульки тенісною ракеткою, «Краб», «Стрибки по купинах», ведення баскетбольного м’яча з обведенням стійок (слалом), «Біг через паркани», ведення футбольного м’яча (слалом), стрибки через скакалку, стрибки на одній нозі, «Посадка картоплі», стрибки на двох ногах з м’ячем та гладкий біг (фініш) змагалися до 150 юних спортсменів 4-6 класів з 11 шкіл.
       У спортивному залі Чернігівської ДЮСШ панував олімпійський дух і патріотично-вольовий настрій майбутніх олімпійців, вболівальників,  глядачів. У цікавій напруженій спортивній боротьбі  визначено переможців, ними стали невгамовні «олімпійські лелеченята» з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М.Темника. Другу сходинку пошани вибороли юні спортсмени з Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а «бронза» дісталася школярикам Обіточненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Призери змагань під олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше» отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, масу позитивних емоцій і вражень, проявивши наполегливість, спритність, влучність, згуртованість.

Чернігівського району про результати проведення  ІІ туру

Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

Термін проведення районного Заходу: 09.11.2016 (на підставі наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації від 13.10.2016 № 264 «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що у додатку.

Загальна кількість ЗНЗ у районі: 15

Загальна кількість учнів 1-11 класів ЗНЗ  у районі: 1592

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів, які взяли участь у  першому  етапі Фестивалю

Кількість учнів, які взяли участь у  ІІ  етапі

Заходу

Команда-переможець ІІ етапу Заходу

Разом

У % до загальної кількості ЗНЗ

Разом

У % до загальної кількості ЗНЗ

9,0

ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

У ІІ (районному) етапі Заходу взяли участь 12 загальноосвітніх навчальних закладів, що складає 80,0 %. Змагання проводилися у спрощеному режимі: тільки представлення команд та спортивної частини Заходу.

У зв’язку з недофінансуванням освітньої галузі район у ІІІ обласному етапі Заходу участі не братиме.