Дотримуємось правил безпеки !

28 лист. 2017
З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з дітьми та учнівською молоддю щодо профілактики травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи соціальному середовищі, а також загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності, у навчальних закладах району проведені Дні цивільного захисту, Тижні знань з основ БЖД, Тижні безпеки дитини.

Дообладнано наочні стенди та  куточки первинних засобів пожежогасіння, переглянуто і поновлено  інструкції з безпеки життєдіяльності, частково виконано косметичний ремонт в укриттях навчальних закладів району.

Практичне закріплення знань, отриманих учнями при вивченні за навчальними програмами питань з безпеки життєдіяльності курсу «Основи здоров’я», відпрацьовані у ході Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини, які проводилися у навчальних закладах у вересні-листопаді поточного року.

У всіх навчальних закладах району розроблені плани дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, схема оповіщення постійного складу закладів. Видано відповідні інструкції щодо виконання вимог цивільного захисту та порядку дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій, оформлені журнали  інструктажів з питань техногенної безпеки для працівників навчальних закладів. У всіх навчальних закладах відпрацьовувалися евакуаційні дії на випадок пожежі.

Протягом проведених Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗНЗ та Тижнів безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах надавалася методична допомога щодо організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту учасників навчально-виховного процесу з боку спеціалістів Чернігівського РС ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області.