Є кому захищати нашу Батьківщину…

1 груд. 2017
До Дня Збройних Сил України, з метою підвищення престижу військової служби, військово-патріотичного виховання, підготовки учнівської молоді до захисту Батьківщини, проведено військово-спортивний турнір серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Майбутніх захисників рідної землі, які прибули з 9 навчальних закладів району, гостинно прийняла Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Військово-спортивний дух і святковий настрій юнаки демонстрували у випробуваннях на стрільбі з пневматичної гвинтівки та у силі на високій перекладині, показавши мужність, патріотизм, волю до перемоги, готовність нести службу у Збройних Силах України.

Старанність і фізична підготовка юнаків дала свої результати. Хлопці «вибивали» в мішенях і 9, і 10, а переміг на стрільбі Назарчук Назар, учень Новополтавської школи. По 19 разів «підтягнулися» на перекладині майбутні захисники Сєлємєтов Дмитро з ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника та Герцен Сергій з КЗ «Чернігівська ЗОШ-інтернат», розділивши перше місце.

За сумою очок у двоборстві турніру юнаки вибороли призові  місця: чемпіоном став Омельченко Станіслав, вихованець Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,   другим був Сєлємєтов Дмитро,  учень ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника, а  третім на п’єдестал пошани потрапив просторівець   Куртов Данило.

У військово-спортивній боротьбі у командному заліку така розкладка сил: «золото» вибороли завзяті юнаки ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника; «Срібло» здобули допризовники з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а «бронзова» сходинка дісталася команді з Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери військово-спортивного турніру нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації, привітаннями і супроводом дівчат школи-господарки  святкового дійства.