Не олімпійські ігри, а Олімпіада…

Старанність, патріотизм, теоретичні знання, високу фізичну підготовку школярі демонстрували у своєрідних змаганнях. Олімпіада розпочалася з тестових теоретичних завдань, які принесли перемогу (по 100% правильних відповідей) вихованкам Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рекуненко Богдані та Самарській Вікторії. Юнаки в «теорії» відстали, переможець Вязовий Валентин, учень Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст., набрав тільки 82,7 %. Цікаво було спостерігати за вміннями й навичками учасників олімпіади під час виконання завдань з туризму, легкої атлетики, ігрового батлу (з волейболу, баскетболу, гандболу, футболу) та гімнастики. Тож визначено переможців за всі види змагань районного етапу Олімпіади:

І місце – Рекуненко Богдана та Шевченко Андрій, учні Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Самарська Вікторія, учениця Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Юнаки розділили ІІ та ІІІ місця, це Вязовий Валентин, учень Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Стулень Олексій, учень Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце серед дівчат зайняла Палієнко  Валерія, учениця Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Жаль, що 3 заявлені учні через захворювання не змогли взяти участь у районному етапі Олімпіади.  Своєрідні чемпіони Рекуненко Богдана та Шевченко Андрій, учні Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, захищатимуть честь району на ІІІ (обласному) етапі Олімпіади з фізичної культури.