18 січ. 2017

Всеукраїнський веб-квест «Математика в мистецтві або мистецтво в математиці»

Відповідно до листа КЗ "ЗОІППО" від 10.01.2017 року №006 «Про проведення Всеукраїнського веб-квету «Математика в мистецтві або мистецтво в математиці» відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації інформує, що в рамках реалізації проекту «Міксіке в Україні» з 23.01 по 15.02.2017 року проводиться Всеукраїнський веб-квест «Математика в мистецтві або мистецтво в математиці».
16 січ. 2017

Вітаємо переможців!

Накращим математиком району виявився учень 7 класу Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харитонов Олексій (вч. Веремій Т.А.), який 15 січня цього року виборов ІІІ місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
15 січ. 2017

Міжнародний День безпечного Інтернету

Починаючи з 2008 року в Запорізькій області відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. За цей час проведено безліч різних заходів для батьків, вчителів та учнів: створений та наповнений розділ «Проект «Безпека в мережі Інтернет»на методичному порталі ЗапоВікі; кожен рік навчальні заклади розміщують в цьому розділі цікаві наробки учнів, конспекти уроків, сценарії заходів; створено дві збірки напрацювань вчителів Запорізької області; постійно проводяться тренінги для вчителів, учнів та батьків; проведено багато конкурсів, фестивалів, проектів тощо.
11 січ. 2017

Моніторинг якості початкової освіти

У 2017 році МОН проведе моніторинг якості початкової освіти з метою дослідження стану читацької та математичної компетентностей учнів початкової школи, якості початкової загальної середньої освіти, а також створення умов для подальшого аналізу змін за результатами впровадження Концепції «Нової української школи»
2 січ. 2017

Обласний етап олімпіад

З 14 січня 2017 року стартує ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад
31 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця завжди будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2017 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
23 груд. 2016

Шкільний автобус для вихованців Новоказанкуватського НВК

Шкільне подвір'я Новоказанкуватського НВК дзвеніло зранку радісним переливами дитячих та дорослих голосів. Всі зібрались тут в очікуванні одного з найкращих подарунків, які могла б зробити влада до Новорічних свят школярам сільської місцевості.
22 груд. 2016

Чернігівський район отримав шкільний автобус

Сьогодні від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля представники нашого району отримали ключі від одного з чотирьох шкільних автобусів. Урочисте вручення відбулося на площі перед будівлею ОДА.
12 груд. 2016

Конкурс веб-сайтів закладів освіти

З 15 грудня 2016 року розпочинається реєстрація учасників VII Всеукраїнського конкурсу на кращій веб-сайт закладу освіти у наступних номінаціях: Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу); Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи); Веб-сайти дошкільних навчальних закладів; Веб-сайти позашкільних навчальних закладів; Веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.
6 груд. 2016

Пробне ЗНО - 2017

Шановні майбутні учасники ЗНО! Пропонуємо Вашій увазі відеоролик «Пробне ЗНО - 2017. Сходинка до мети» від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Знайомтесь також із пам'яткою для майбутніх учасників пробного ЗНО та графіком проведення