18 вер. 2017

Безкоштовна правова допомога

Ми маємо змогу не виходячи з дому (якщо є доступ до мережі Інтрнет), або через сільські бібліотеки (якщо такі мають відповідні технічні можливості) з понеділка по пятницю з 8.00 по 17.00 отримати безоплатну правову допомогу в режимі online від фахівців Бердянського МЦ з надання БВПД за Skype-адресою: berdyansk_center
17 вер. 2017

1 жовтня стартує реєстрація на конкурс "Учитель року - 2018"

Цьогоріч Запорізька область стане однією з чотирьох областей де проходитиме завершальний етап конкурсу "Учитель року - 2018"
11 вер. 2017

Малюнок, вірш, лист до мами

З 2017 року в рамках VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс (далі –Конкурс) за участі учнів (вихованців) 1-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя.
7 вер. 2017

Чернігівський район святкує День фізичної культури і спорту

У незалежній Україні святкування Дня фізичної культури і спорту припадає на другу суботу вересня, згідно Указу Президента від 29 червня 1994 року. З тих пір кожен рік другу суботу вересня ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято бадьорості, радості, сили, краси, здоров’я, молодості.
4 вер. 2017

Визначено кандидатів на присвоєння щорічної обласної педагогічної премії

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань відбору кандидатур на відзначення щорічною обласною педагогічною премією педагогічних працівників закладів освіти Чернігівського району за результатами 2016-2017 н. р.
1 вер. 2017

Вітаємо!

Щіро вітаємо із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, початком нового навчального року.
23 серп. 2017

Графік проведення серпневих заходів

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2017 рік, з метою забезпечення організованого проведення серпневих педагогічних заходів Чернігівського району, пов’язаних з початком нового 2017-2018 навчального року, відділом освіти, молоді та спорту затверджено графік проведення серпневих районних методичних об’єднань педагогічних працівників Чернігівського району
22 серп. 2017

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації провідних спеціалістів КЗ «ЗОІППО» ЗОР висвітлюють актуальні проблеми педагогічної діяльності фахівців освітньої галузі Запорізької області. Рекомендації пропонуються працівникам відділів освіти, методичних служб, керівникам ЗНЗ, педагогічним працівникам закладів освіти.
22 серп. 2017

Переліки навчальної літератури, рекомендованої МОН

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в навчально-виховному процесі навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України розміщує на офіційному веб-сайті Міністерства відповідні переліки
21 серп. 2017