Позашкілля

Чернігівський БДЮТ - різнопрофільний позашкільний навчальний заклад.

Робота Чернігівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівської районної ради Запорізької області здійснюється відповідно до статуту, затвердженого рішенням третьої сесії Чернігівської районної ради Запорізької області VI скликання.

У Чернігівському районі працює два позашкільних заклади системи освіти – Чернігівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Чернігівської районної ради Запорізької області та Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ).

У Дитячо-юнацькій спортивній школі працює 11 гуртків, до роботи яких залучено 145 учнів.

У Чернігівському районному будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівської районної ради Запорізької області (Чернігівський БДЮТ) позашкільну освіту надає 23 гуртка з різноманітних напрямків позашкільної освіти (еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний, науково-технічний, художньо-естетичний), які відвідує 408 учнів.

У Чернігівському БДЮТ  працює дитячо-юнацький спортивний клуб «Сокіл», до якого залучено 38 учнів.

У Чернігівському районі відкрито філію гуртків КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» ЗОР: 12 гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку, в яких навчається 185 учнів.

У 2016-2017 навчальному році продовжили роботу гуртки КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» ЗОР (радіотехнічний, судномодельний), до навчання у яких залучено 40 учнів.

Крім цього, учні загальноосвітніх шкіл залучаються до навчання у позаурочний час у шкільні гуртки, що працюють на добровільних засадах.

Усі вищезазначені позашкільні заклади та гуртки працюють на безоплатній основі, тобто учні району отримують безкоштовну позашкільну освіту.