Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

30 серп. 2016
30 серпня 2016 року в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбулось Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації

Присутні заслухали доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту ЧРДА Отроди В.В. про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  Чернігівського району в 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 навчальний рік.

Досвідом роботи з питань національно-патріотичного виховання поділилась директор Ілїнського (Панфілівського) НВК Ставицька Л. І. Про впроваджені заходи у Чернігівському районі щодо реалізації Року англійської доповіла Салло О. Ю., вчитель Стульневського НВК. Логопедом Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Саєнко С. М. висвітлено питання розвитку і впровадження інклюзивного освітнього середовища у закладах освіти району. "Життєве проектування - пріоритетний напрямок діяльності школи" - тема доповіді Скригун Л. Л., вчителя Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Про дії профспілок в умовах реформування галузі освіти звітувався голова профспілки працівників освіти Чернігівського району Коротич О. Г.

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту, педагогічних працівників, ознайомившись із Концепцією нової української школи, змінами до програм початкової школи, учасники засідання затвердили ряд рекомендацій для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.