Шкільна спартакіада

20 жовт. 2016
Ще будівельники СВК «Світанок» завершували оздоблювальні роботи на спортмайданчику Довгинського навчально-виховного комплексу, але командам юних футболістів це не завадило протягом чотирьох днів провести першість району з міні-футболу серед школярів на чудовому штучному полі, яке красується на території школи мальовничого села Довге, та мабуть найкращого майданчика в області.

Не секрет, що стійкий інтерес підлітків до занять з футболу є прямим шляхом до здорового способу життя, передбачає спортивно-патріотичну і вольову спрямованість школярів.  Саме ці змагання з футболу та ще на такій спортивній споруді  несли феєричні емоції як на полі серед гравців, так і серед вболівальників. А взяли участь у футбольному спортивному видовищі 13 команд шкіл району, які були розділені у 3 групи, одна з яких команди молодшої вікової категорії. У фінальних іграх, у цікавій спортивній боротьбі чемпіонами району з міні-футболу стали юні футболісти Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М. Темника (серед 9 команд старшої вікової категорії) та Довгинського НВК (серед 4 команд молодшої вікової категорії). «Срібло» вибороли команди Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Стульневського НВК,  а «Бронзу» здобули юні футболісти Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Команди чемпіони та призери футбольного дійства нагороджені кубками та грамотами, а також кожен гравець отримав медаль відповідного ґатунку та диплом. Фінансові затрати на призи, як і на чудо-поле з ініціативи правління СВК «Світанок», під керівництвом Курленкова В.В.