Районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

12 квіт. 2017
11 квітня у приміщеннях Чернігівської ДЮСШ та Чернігівського РЦКД відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У Фестивалі взяли участь невтомні, непосидючі, рухливі, артистичні, творчі знавці правил безпеки з 12 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Юні рятівники-пожежні змагалися  у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами» та «Безпечна прогулянка», яка складалася з конкурсів: «Рятування потопаючого», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Гриби, ягоди».

Привітав учасників Фестивалю  начальник 5-ДПРП Чернігівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, капітан служби ЦЗ Синиця Роман Олександрович.

У процесі підготовки та проведення Фестивалю школярі удосконалювали правила безпечної поведінки, розширювали знання про  професії пожежно-рятувальної служби, удосконалювали навички і вміння діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, проявили особисті творчі здібності. Уся конкурсна й просвітницько-розважальна програма проводилась під пильним керівництвом ведучих Фестивалю та членів журі, очолюваного інспектором Чернігівського РС Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Шаповаловим Владиславом Андрійовичем.

У напруженій, завзятій, навчально-агітаційній, цікавій, вольовій  боротьбі на Фестивалі визначено переможців: у  конкурсі «Безпечна прогулянка» першість здобула дружина юних пожежних Новоказанкуватського НВК. У конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання» раділи перемозі юні пожежні Чернігівської СШ «Надія». Конкурс «Плакат соціальної реклами» перемогу приніс учасникам фестивалю Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

А у загальному заліку призові місця Фестивалю вибороли юні вогнеборці:

І місце – Дружина юних пожежних Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Надія» та філії Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Дружина юних пожежних Новоказанкуватського НВК та Довгинського НВК;

ІІІ місце - Дружина юних пожежних Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» вболівальники віддали юним пожежним з ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника.  Та і решта команд вибороли собі номінації, без нагород не залишилось жодної команди.

Призери Фестивалю, переможці конкурсів та команди-номінанти знавців правил безпеки нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації. А нагородою для вболівальників, гостей, членів журі та самих учасників Фестивалю під час перерв та робочих пауз стала прекрасна концертна програма юних артистів Чернігівської  СШ «Надія».