Зональний етап Фестивалю Дружин юних пожежних

24 квіт. 2017
Ще повністю не оговталися від районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, що відбувся 11 квітня з участю команд з 12 шкіл району, а вже у п’ятницю, 21 квітня, зустрічали гостей – Дружини юних пожежних з міста Токмак, Токмацького та Більмацького районів на зональному етапі Запорізької області.

Четвертою командою була Дружина Чернігівської СШ «Надія», що напередодні здобула перемогу на районному етапі, п’ята команда з Розівського району не доїхала. Зональний етап Фестивалю проходив у Чернігівському РЦКД у теплій, дружелюбній, гостинній атмосфері, адже такий дитячий обласний захід у нашому районі проводився вперше в освітянській історії. У роботі Фестивалю взяли участь і привітали всіх присутніх на урочистому відкритті заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Степаненко Н.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Отрода В.В.,  начальник 5-ДПРП Чернігівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, капітан служби ЦЗ Синиця Р.О., заступник селищного голови Житарюк С.О.

Юні рятівники-пожежні змагалися  у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами» та «Безпечна прогулянка», яка складалася з конкурсів: «Рятування потопаючого», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Гриби, ягоди».

Щоб усім учасникам зонального етапу Всеукраїнського фестивалю  Дружин юних пожежних, гостям, вболівальникам, глядачам познайомитися ближче, почали з «Візитки». У завзятій, творчій, цікавій  боротьбі на цьому етапі Фестивалю здобула перемогу команда вогнеборців з м. Токмак. У  конкурсі «Безпечна прогулянка» першість здобула дружина юних пожежних Чернігівської СШ «Надія». У конкурсі «Плакат соціальної реклами» раділи перемозі школярі Більмацького району. А «Домашнє завдання» знову принесло перемогу Дружині з м. Токмак. Вихід на сцену кожної команди чергувався з номерами художньої самодіяльності, які старанно виконували учні ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника та Чернігівської СШ «Надія».

А у загальному заліку зонального етапу Фестивалю ДЮП за сумою набраних балів призові місця розприділено:

І місце – Дружина юних пожежних Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Надія», виборовши перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» та поїздку на фінал Фестивалю до м. Запоріжжя;

ІІ місце – Дружина юних пожежних міста Токмак;

ІІІ місце – розділили юні пожежні  Більмацького та Токмацького районів.

Усіх учасників Фестивалю частували вранці гарячим чаєм з булочкою та печивом, а в обідню перерву смачним обідом, який приготували працівники їдальні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника за спонсорські кошти.

Команди-призери Фестивалю та переможці кожного етапу цікавої конкурсної програми нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, а також солодкими призами-тортами, наданими Чернігівським заводом продтоварів.

Іванна Хільченко,  методист РМК