Вчилися дорослі й шкільна молодь…

26 квіт. 2017
У рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини, з метою залучення дорослого населення району та дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, формування навичок здорового способу життя, свідомої поведінки щодо безпечної життєдіяльності у разі виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня 2017 року на базі Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Надія» та Комунального дошкільного навчального закладу ясел-садка «Сонечко» Чернігівської селищної ради проведено кущовий семінар з участю педагогічних працівників навчальних закладів району, які відповідають за охорону праці, безпеку життєдіяльності та навчальні предмети «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни».

Також у семінарі взяли участь представники райдержадміністрації, Чернігівської районної ради, завідувачі дошкільних навчальних закладів, керівники районних методичних об’єднань вчителів предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

У процесі роботи семінару розглядалися теоретичні питання, які підготували Хільченко І.В., методист РМК відділу освіти та начальник 5-ДПРП Головного управління Державної служби з НС України у Запорізькій області, капітан служби цивільного захисту Синиця Р.О. «З досвіду роботи щодо питань  безпеки життєдіяльності. Про дії керівників навчальних закладів та педагогічних працівників з питання безпеки життєдіяльності», «Методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в навчальних закладах. Правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогас

іння», «Оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації. Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту та евакуаційні заходи», «Порядок дій

у разі виявлення ртуті, підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні для дітей шкільного віку». Також були проведені практичні заняття: на базі

КДНЗ ясел-садка «Сонечко» Чернігівської селищної ради «Дії під час виявлення ртуті» та Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Надія»  «Дії під час виникнення пожежі». Підсумки проведення кущового семінару підвів  начальник Чернігівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області, майор служби цивільного захисту  Олександр Володимирович Кобець.