Виконуйте правила дорожнього руху безпечно…

3 трав. 2017
Квітень крокує з новими дитячими заходами… З метою активізації діяльності шкільних загонів ЮІР у попередженні порушень дітьми норм безпечного поводження на вулицях та дорогах, залучення їх до широкої пропаганди Правил дорожнього руху серед дітей, прищеплення навичок керування велосипедом, надання медичної допомоги, 26 квітня загін ЮІР Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів представляв Чернігівський район на зональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу «ЮІР-2017» роботи загонів юних інспекторів руху в Запорізькій області, що відбувся у місті Пологи.

У конкурсі взяли участь 4 команди, а кожну команду представляли 10 учнів, які проходили такі етапи:

- Знання правил дорожнього руху

- Юний пропагандист  (газета та агітбригада)

- Конкурс - "Юний регулювальник"

- Медична допомога

- Конкурс – "Вело-естафета"

Змагання на етапах пройшли творчо, наполегливо, відповідально, старанно, як відмітили організатори і члени журі у м. Пологи. У конкурсі «Юний пропагандист плакат» перемогу здобули юні знавці дорожнього руху Верхньотокмацької школи, решта конкурсів як і в цілому чемпіонство святкували невгамовні, неодноразові переможці зонального етапу юні Пологівці, вигравши тільки у наших ЮІРівців.   Команди нагороджені грамотами відділу освіти Пологівської райдержадміністрації, підтримкою і захопленням вболівальників, друзів, теплими привітальними словами вдячності з побажаннями крокувати до нових висот, дотримуючись правил дорожнього руху.