Легка атлетика – королева спорту…

12 трав. 2017
З метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя, розширення функціональних можливостей організму школярів через цілеспрямований розвиток основних фізичних якостей і природних здібностей, патріотизму і спортивно-вольових якостей, підвищення результативності навчально-виховного процесу з фізичної культури у навчальних закладах, 11 травня на Чернігівському центральному стадіоні проведено змагання з легкої атлетики серед школярів у залік 72-ої районної спартакіади.

У гості до «королеви спорту» прибули юні спортсмени з 12 шкіл району. Кожен учасник змагань мав право виступати у двох видах програми та в естафеті. Посміхалося травневе сонце, лунали оплески, підтримка наставників і друзів по команді «Давай, обганяй, сильніше, ще трішечки, молодець!».

У цікавій та результативній спортивній боротьбі легкоатлетів перемогу здобули серед навчальних закладів І-ІІ ступенів та  І-ІІІ ступенів:

-         Біг 100 метрів – Рекуненко Богдана, учениця Богданівської школи; Ібрагімов Вадим, учень Новополтавської школи; Шандро Анастасія та  Сивак Данило, вихованці Довгинського НВК;

-         Метання м’яча – Кардаш Тетяна, учениця Богданівської школи; Тищенко Поліна, учениця Верхньотокмацької школи; Боєв Володимир, учень Чернігівської школи-інтернат, Ібрагімов Вадим, учень Новополтавської школи і знову Шандро Анастасія та Сивак Данило, учні Довгинського НВК;

-         В естафетному бігу (4х100 м) перемозі раділи команди хлопців і дівчат Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. та  філії Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст.

У  командному заліку призерами стали:

І місце – команди Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Довгинського НВК;

ІІ місце – команди Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. та  філії Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – команди Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Хмельницького НВК;

Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації.