Історична сенсація… ДЮПівці «Надії» – обласні фіналісти!

13 трав. 2017
Здобувши перемогу на зональному етапі Запорізької області Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, команда юних рятувальників Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія» під керівництвом педагога-наставника Носко Інни Миколаївни виборола путівку на фінальний обласний етап, що відбувся 12 травня у місті Запоріжжі.

У супроводі інспектора Чернігівського РС Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Шаповалова Владислава Андрійовича юні пожежні змагалися у складі семи дружин області в конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами» та «Безпечна прогулянка», яка складалася з конкурсів: «Рятування потопаючого», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Гриби, ягоди».

Своєрідний Фестиваль-змагання проходив у дружній і цікавій інтелектуально-практичній боротьбі, за якою пильно спостерігали шість членів висококваліфікованих членів обласного журі. Найдивовижнішим став конкурс «Домашнє завдання», у якому протягом 10 хвилин треба було продемонструвати театральну майстерність, яскравість образу, кращий творчий задум, майстерне втілення теми, хореографічну і вокальну майстерність, згуртованість і єдність команди, оригінальність розкриття теми, влучний гумор тощо. З трепетом ми всі спостерігали за виступом кожної дружини та найгучніше вболівали за «своїх». Скільки було радості та сердечно-щасливих емоцій після оголошення голови журі Фестивалю, що чудова дружина «Надія» виграла конкурс «Домашнє завдання», набравши найбільшу кількість суддівських балів. Перемогу виборювала прекрасна дружня команда у складі школярів: Гула Дар’я, Предибайло Аліса, Колода Аліна, Овчаренко Анна, Величко Богдан та Самура Артур.

Святково-змагальне враження, душевно-емоційна насолода від баченого і почутого на Фестивалі переповнювали дружину юних вогнеборців і учнівську групу підтримки під керівництвом педагога  Чернігівської СШ «Надія» Савченко Віталіни Олександрівни.

Творча, зібрана, старанна, відповідальна команда ДЮПівців у нелегкій фестивальній боротьбі з титулованими дружинами міст Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Оріхова, Поліг, Приазов’я у загальному заліку фінального етапу Фестивалю ДЮП за сумою набраних балів зайняла почесне четверте місце.

Усіх учасників чудового дитячого обласного дійства частували смачним обідом, довготривалими оваціями, товариськістю та почуттями взаємопідтримки і дружби. Команди-призери Фестивалю та переможці кожного етапу цікавої конкурсної програми нагороджені грамотами ГУ ДСНС України в Запорізькій області, призами і кубками.

Іванна Хільченко,  методист РМК