Настільний теніс школярі полюбляють…

У цікавій та напруженій спортивній боротьбі, де брали участь 13 шкіл, у  командному заліку стали переможцями і призерами:

І місце – команди Богданівської, Новополтавської шкіл І-ІІІ ступенів та Новоказанкуватського НВК;

ІІ місце –  команда Обіточненської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце – команди Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та філія Стульневський НВК.

В особистому заліку чемпіонами стали: серед дівчат Пода Тетяна з Новополтавської школи (до речі третій рік поспіль) і Фоменко Яна з Новоказанкуватського НВК, а серед хлопців Шевченко Андрій, школяр з Богданівки та Деркач Дмитро, учень Обіточненської школи.

Переможці та призери районного чемпіонату з настільного тенісу нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації.