Чернігівський район отримав шкільний автобус

22 груд. 2016
Сьогодні від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля представники нашого району отримали ключі від одного з чотирьох шкільних автобусів. Урочисте вручення відбулося на площі перед будівлею ОДА.

Автобуси придбані на умовах 70% фінансування з державного та 30% районного бюджетів. Вартість одного транспортного засобу становить 1 мільйон 350 тисяч гривень.

У вересні цього року обласна влада вже передала територіям 14 шкільних автобусів.

Як підкреслив Костянтин Бриль, ті автобуси, які були вручені раніше, вже активно працюють на територіях і доводять свою важливість та необхідність.

- Сьогодні ми направляємо другу партію шкільних автобусів, які вже з нового семестру будуть перевозити дітей. Всього цього року було передано 18 таких автобусів, наступного року планується придбати ще 20 транспортних засобів. Також з наступного року очікується придбання автобусів для дітей з особливими потребами, які навчаються в інклюзивних класах, - зазначила директор Департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації Тетяна Озерова.

Довідково: у новому 2016/2017 навчальному році на території області функціонує 584 загальноосвітніх навчальних заклади, в яких навчається більше 159 тисяч учнів. У районах проведено оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів: через демографічний спад їх мережа зменшилася на 16. Для забезпечення якісною освітою дітей у сільській місцевості  створюється мережа опорних шкіл.

Джерело: http://www.zoda.gov.ua/news/34553/rayoni-oblasti-otrimali-she-chotiri-shkilnih-avtobusa.html