Учнівський волейбол

10 лют. 2017
Після закінчення районного чемпіонату з волейболу серед дорослих були проведені районні змагання серед школярів у три дні: 26 січня, 2 та 8 лютого поточного року на базі Чернігівської ДЮСШ та ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Мабуть досі юні волейболісти, їхні наставники, вболівальники, глядачі емоційно обговорюють результати волейбольного спортивного дійства. Про майстерно високу технічну і тактичну підготовку юних волейболістів відмітив голова районної федерації волейболу Сергій Олександрович Бадіон, який виконував функції судді на відповідальних іграх.  Та на те і змагання, що є переможці і переможені 16 волейбольних команд школярів району.  Чемпіонами і призерами у командному заліку стали:

Серед хлопців:

І місце –  команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – команда Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед дівчат:

І місце –  команда Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце –  команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед смішаних команд ЗНЗ І-ІІ ступенів та малокомплектних шкіл (на полі 3 хлопчики та 3 дівчинки) призові місця вибороли:

І місце –  команда  Довгинського НВК

ІІ місце –  команда Хмельницький НВК

ІІІ місце – команда Стульневського НВК

Переможці та призери чемпіонату району з волейболу серед школярів нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, гучною підтримкою вболівальників і наставників.