І знову баскетболісти Верхньотокмацької школи на висоті …

9 бер. 2017
У перший день весни завершився чемпіонат району з баскетболу серед школярів, а почались спортивні баскетбольні перегони ще 22 лютого. Та мабуть довго юні баскетболісти, їхні наставники, вболівальники, глядачі будуть обговорювати результати чудового баскетбольного дійства.

Тільки встигали судді на ігровому полі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернігівської ДЮСШ та Хмельницького НВК фіксувати закинуті м’ячі у кошик суперника. Все це неймовірно красива спортивна гра – величний баскетбол. Та на те і змагання, що є переможці і переможені серед 16 баскетбольних команд школярів району, при  підтримці професійно компетентного, незмінного судді чемпіонату, голови районної федерації баскетболу Олександра Михайловича Штанька.

Цікаві, високо результативні і дивовижні ігри відбулися, де юні баскетболісти показали командну зіграність та чудову технічну і тактичну підготовку. Чемпіонами і призерами у командному заліку двох груп (школи І-ІІ та І-ІІІ ступенів окремо) стали:

Серед хлопців:

І місце –  команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. та Довгинського НВК (ці команди стали чемпіонами третій рік поспіль)

ІІ місце – Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Хмельницький НВК

Серед дівчат:

І місце –  команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. (п’ятий рік поспіль під керівництвом тренера-директора школи Анатолія Володимировича Солохи) та Хмельницького НВК

ІІ місце – Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Довгинський НВК

ІІІ місце – Новополтавська ЗОШ І-ІІІ с. та Хмельницький НВК

В особистому заліку чемпіонату району кращими баскетболістами, виборовши номінацію «Кращий нападаючий» стали вихованці Верхньотокмацької школи Поліна Тищенко та Андрій Гнідко.

Переможці та призери баскетбольних перегонів нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та перехідними кубками.