Фінішували спортивні перегони школярів району

22 трав. 2017
У 2016-2017 навчальному році в рамках районного етапу Спартакіади школярів було організовано і проведено 15 змагань з 8 видів спорту. В залік спартакіади ввійшли такі види змагань: міні-футбол, «Козацький гарт», «Олімпійське лелеченя», настільний теніс, шашки, шахи, військово-спортивний турнір, баскетбол, волейбол, спартакіада допризовної підготовки юнаків, легка атлетика, «Старти надій» та спортивне орієнтування.

Традиційно успішно у змаганнях виступали школярі Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст., ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника,  Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ст,, Довгинського НВК,  Хмельницького НВК та інші ЗНЗ.

З приходом до Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів молодого вчителя фізичної культури Рябченка Ігоря Станіславовича спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота у школі пожвавішала. І директор цього навчального закладу Солоха Анатолій Володимирович один із кращих гравців спортивних ігор (баскетбол та волейбол) у районі. Сам добре грає на районних змаганнях серед дорослих і результативно тренує юних баскетболістів школи й команду сільської молоді. Наприклад збірна команда дівчат п’ять останніх років, а команда юнаків три роки поспіль – чемпіони району з баскетболу серед школярів. У цьому навчальному році старшокласники Верхньотокмацької школи виграли військово-спортивний турнір, другими були на змаганнях з допризовної підготовки юнаків. Дівчата вибороли «срібло» на районних змаганнях з волейболу, такого ж успіху досягла шкільна збірна команда з легкої атлетики. То ж не дивно, що до чемпіонства Спартакіади школа займала то 2 то 3 місця за три останні навчальні роки. І навіть без свого коронного виду спорту «Туризм», цей прекрасний учнівський колектив уперше в освітянській історії виборов чемпіонство у річній Спартакіаді школярів. Історична спортивна сенсація школи й району – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів чемпіони 72-ої районної Спартакіади 2016-2017 навчального року!

Також три останні роки серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Спартакіаду виграли юні спортсмени Довгинського навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Рєзніков Г.А.). На другому місці 72-ої районної Спартакіади учнівські колективи ОНВЗ Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника (вчителі фізкультури  Скидан М.М. і Решетняк С.О.) та  Хмельницького НВК (вчитель, кандидат у майстри спорту з кросового бігу, Савченко А.Є.), а «бронза» дісталася  учнівським колективам Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (висококваліфікований вчитель фізичної культури Рижков С.В.) та філії ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів (молода вчителька Моргун Є.В.). По одному очку до третього місця  не вистачило юним спортсменам Богданівської та Новополтавської шкіл.

Щиро вітаємо призерів Спартакіади і до нових спортивних перегонів!