Районне свято «Віночок Дитинства»

31 трав. 2017
30 травня 2017 року відділом освіти, молоді та спорту спільно з відділом культури та туризму та Районним центром культури та дозвілля проведено районне свято «Віночок Дитинства», приурочене до Всесвітнього дня захисту дітей.

Святковий зал РЦКД зібрав понад 350 дітей із 14 загальноосвітніх шкіл району.

Із привітанням зі святом та початком канікул завітали Віталій Олександрович Манич, Чернігівський селищний голова, Владислав Анатолійович Лебедь, голова Чернігівської районної ради, Наталія Миколаївна Степаненко, заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації. Гості побажали веселих канікул, гарного відпочинку та найяскравіших вражень від довгоочікуваної літньої пори.

Свято продовжив театральний колектив Чернігівського БДЮТ «Пролісок» під керівництвом Наталії Анатоліївни Коваль, який представив пісенно-казкову виставу «Свято казки». Ведучі свята Аня Ткачук та Славік Шевченко впевнено вели школярів у казковий світ. Музичні композиції у виконанні Владислави Шевченко, Поліни Голосієнко, Руслана Марченка, Діани Дев’яткіної, Святослава Дейнеги, Маши Ткаченко, Марини Бичек.

Казкових персонажів майстерно виконали:

Попелюшка – Влада Шевченко

Мальвіна – Вікторія Драган

Добра Фея – Марія Мамич

Казкова Фея – Поліна Голосієнко

Лікар Айболить – Святослав Дейнега

Ангел – Діана Дев’яткіна

Принц – Денис Копоть

Котигорошко – Віктор Давідний

Зайчик – Зоя Синєпольська

Лисичка – Олександра Герасименнко

Ведмідь – Руслан Харченко

Вовк – Дмитро Захаров

Колобок – Костянтин Марочок

Баба Яга – Ніка Дев’яткіна

Після вистави на учасників свята вже чекав анімаційний колектив «Лімба» із міста Бердянськ, який підготував розважально-ігрову програму «Подорожуємо разом». Всілякі конкурси, ігри, змагання, флеш-моби не давали дітям перепочити і на хвилинку. Ігрову програму завершили фотографуванням всіх охочих із дівчатами-піратами.

Спонсором свята став наш постійний меценат та підтримувач обдарованої та учнівської молоді Олександр Пономарьов.

Святкового настрою додав і сектор 5-ДПРП ГУ ДСНС України в Запорізькій області на чолі із капітаном служби цивільного захисту Олександром Романовичем Синицею, які провели цікаві конкурси з водою. Діти були в захваті від пожежного автомобіля та можливістю зробити фото на пам'ять про свято.

Атракціони та батути із м. Токмак, солодка вата та кумедні сувеніри довершили святковий настрій та гаму вражень дітлахів.

Святковою веселкою вражень, гарним настроєм та добрими побажаннями розпочалися літні канікули у дітей. Тож бажаємо нашим школярам гарно відпочити та з користю для здоров'я провести літню пору і здоровими, веселими та бадьорими повернутися до навчання 1 вересня 2017 року.

Світлана Школяренко, директор БДЮТ