Настільні ігри з шахів та шашок шкільна молодь любить…

22 лист. 2017
З метою активізації спортивно-масової роботи, патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку логічного мислення, волі до перемоги шкільної молоді, удосконалення навичок гри у шахи та шашки, 21 листопада на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з цих прекрасних інтелектуально-спортивних видів спорту.

Настільні ігри в шахи та шашки на уроках фізичної культури не вивчають, їх нема у програмі Олімпійських ігор, але в ці ігри грають у кожному навчальному закладі та майже у кожній сім’ї. Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно прийняла до 80 учасників з 14 шкіл на районному інтелектуальному чемпіонаті з шашок та шахів. Якщо на інших змаганнях учасників спортивної боротьби гучно підтримують вболівальники, то на цих змаганнях панувала неймовірна тиша, адже гравці продумують різні ходи і комбінації. У спортивно-інтелектуальній напруженій боротьбі чемпіонами та призерами стали команди (підсумки змагань підведено у двох групах (серед шкіл І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів):

Шашки:

І місце – команди Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хмельницького НВК.

ІІ місце – команди Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Довгинського НВК.

ІІІ місце – команди Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Обіточненської ЗОШ І-ІІ ступенів, Новоказанкуватського НВК та КЗ «Чернігівська ЗОШ-Інтернат І-ІІІ ст.».

В особистому заліку чемпіонами стали Пода Тетяна, учениця Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ст., Зиза Кароліна з Довгинського НВК, Титаренко Богдан з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ковалевський Данило, учень Хмельницького НВК.

Шахи:

І місце – команди ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника та Довгинського навчально-виховного комплексу.

ІІ місце – команди Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хмельницького НВК.

ІІІ місце – команди Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоказанкуватського НВК та  філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Чемпіонами в особистому заліку стали:   Ганявіна Владислава та  Житарюк Олександр, учні ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника, Діденко Анастасія та Тарасенко Сергій, учні Довгинського НВК.

Учасники змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за призові  місця в особистому та командному заліку.