Ювілейну 70-у Спартакіаду школярів розпочато…

17 жовт. 2014
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації від 29.08.2014 № 217 «Про організацію та проведення 70-ої районної спартакіади школярів у 2014-2015 навчальному році», з метою активізації патріотичного виховання, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я, спираючись на кращі традиції українського народу, залучення школярів до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури, 8 жовтня проведено районний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави».

8 жовтня проведено районний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави». Саме ці змагання відкрили спортивні перегони школярів 70-ої ювілейної Спартакіади 2014-2015 навчального року. Для проведення спортивних випробувань гостинно відкрила двері Чернігівська  ДЮСШ. У нелегкий економічний період кожного навчального закладу району, на Фестиваль прибули команди з 13 шкіл району. Програма цікавих змагань складалася з таких видів: човниковий біг - 4 х 9 м (хлопці, дівчата);   стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата);   стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата); перетягування каната (хлопці); естафета («перенесення вантажу», «стрибки по купинах», «слалом»,«переправа», «стрибунець», «повзунок», «чехарда», «футболіст», «достав пакет»). У командному човниковому бігу та у стрибках у довжину перемогу здобули юні козаки Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, найкращий результат у стрибках через скакалку «настрибали» дівчата з Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у перетягуванні каната, продемонструвавши мужність, силу, злагодженість, першість вибороли хлопці Новополтаської школи.

У цікавій та результативній спортивній боротьбі у  командному заліку Фестивалю перемогу здобули юні козаки Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника та Хмельницького НВК. «Срібна» сходинка дісталася командам з Чернігівської спеціалізованої школи «Надія» та Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а «бронзовому» рангу раділи школярі  Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.   Переможці та призери Фестивалю нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Всього у фестивалі «Нащадки козацької слави» взяли участь до 200 школярів з 4-10 класів району. Козацький дух і настрій юні спортсмени демонстрували в цікавих випробуваннях з м’ячами, скакалками, кубиками, обручами, канатом тощо.  Вболівальники  з трепетом спостерігали за вмінням, спритністю, швидкістю юних козаків, адже Фестиваль присвячено Дню Українського козацтва, який святкуватиме вся Україна 14 жовтня.