Медалі, грамоти, а головне – здоровий спосіб життя…

24 жовт. 2014
Багатий на спортивні події був день 22 жовтня: і районний чемпіонат серед школярів з настільного тенісу, і обласний турнір з баскетболу серед дівчат.

Якщо на змагання з настільного тенісу прибули команди з 10 шкіл, то у смт Веселе поїхали юні баскетболісти з Верхньотокмацької та Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди-суперниці  на турнірі з баскетболу представляли дитячо-юнацькі спортивні школи, де займаються баскетболом круглий рік. Наші землячки у результативних, напружених  іграх вибороли бронзові медалі, кубок та грамоти, залишивши ряд команд без нагород.

Не менш цікава і напружена боротьба відбувалася за тенісними столами Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст., Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Чернігівської ДЮСШ. Спритність рухів, спортивна кмітливість, витривалість школярів довела, що тренування дали свої результати. Чемпіонами з настільного тенісу серед юних тенісистів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів стали: неперевершена, з високою технікою гри, Скрипка Каріна, учениця Обіточненської школи та емоційний і наполегливий, не програвши  жодної партії, Михайло Єфіменко з Богданівської школи, а серед дев’ятирічок  лаври переможців вибороли Коледа Тамара з Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст. та Кеніз Артем з Новомихайлівського НВК. Призерами чемпіонату з настільного тенісу стали: друге місце за юними спортсменами – Копил Альона з Новоказанкуватського НВК, Перетятько Марк з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст., Одинець Анастасія з Новомихайлівського НВК та Паталаха Дмитро з Хмельницького НВК. На третій сходинці чемпіонату – Богдан  Юлія, учениця Чернігівської СШ «Надія», Курцев Андрій з Новоказанкуватського НВК, Палієнко Діна з Хмельницького НВК та Макаренко Олександр з Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст. Загально-командні місця чемпіонату вибороли:

І місце – Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Хмельницький НВК;

ІІ місце – Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Новоказанкуватський НВК та Довгинський НВК

Переможці та призери чемпіонату району з настільного тенісу нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.