Підбито підсумки І (районного) етапу МАН

27 жовт. 2014
Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році

23 жовтня 2014 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на базі Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія». У конкурсі взяли участь 20 учнів із 7 шкіл району (2 селищні, 5 сільські), у минулому році – 30 учнів із 7 шкіл району (з 3 селищні, 4 сільські). Серед учасників районного етапу Конкурсу: 9 учнів – із Чернігівської  спеціалізованої школи «Надія», 1 учень із Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Темника, 6 (шість) із Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 1 – із Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 1 – із Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 – із Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 2 роботи із Довгинського НВК.

За підсумками оцінювання тез наукових робіт, контрольних робіт та захисту досліджень, журі визнало переможцями  20 учасників. Команда району братиме участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу у написанні контрольних робіт з базових дисциплін на базі Бердянського державного педагогічного університету 07 грудня 2014 року.