Змагалися юні майбутні олімпійці…

13 лист. 2014
У спортивному житті школярів району тривають змагання з різних видів спорту. Об’єднавши елементи багатьох фізкультурно-оздоровчих вправ та видів спорту,успішно пройшов І районний тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

На фізкультурно-спортивне дійство до Чернігівської ДЮСШ прибули маленькі майбутні олімпійці 3-6 класів з 7 навчальних закладів району. Під олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше» змагалися понад 100 юних спортсменів, демонструвавши спритність, гнучкість, швидкість, силу, витривалість у цікавій комбінованій естафеті з різними м’ячами і спортивним обладнанням, у стрибках зі скакалками та в грі «Малюкбол». У спортзалі панував олімпійський дух, старанність і відповідальність як з боку спортивної малечі так і з боку суддівської колегії під керівництвом висококваліфікованого вчителя фізичної культури Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рижкова Сергія Володимировича. У цікавій, напруженій та захоплюючій спортивній  боротьбі  визначено переможців:

Першість у комбінованій естафеті та стрибках зі скакалкою вибороли школярі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у грі «Малюкбол» переможцями стали «спортивні лелеченята» з Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У підсумку Всеукраїнського спортивно-масового Фестивалю «Олімпійське лелеченя» І місце завоювали невгамовні «олімпійські лелеченята» з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзі А.М.Темника (серед ЗНЗ І-ІІІ ст.) та Хмельницького НВК (серед ЗНЗ І-ІІ ст.).  ІІ місце зайняли юні спортсмени з Просторівської школи,  ІІІ місце за майбутніми олімпійцями Чернігівської спеціалізованої школи «Надія». Учасники змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації за призові  місця у командному заліку та за кожен вид змагань.