Вітаємо переможців конкурсу знавців української мови!

1 груд. 2014
Про підсумки ІІ (районного) етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

На виконання наказу відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації від 27.10.2014 року №288 «Про організаційне забезпечення проведення районного та підготовку до обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014/2015 навчальному році» з метою піднесення престижу української мови серед обдарованої учнівської молоді 28 листопада 2014 року проведено районний етап Конкурсу серед учнів загальноосвітніх закладів району. У конкурсі брали участь  43 учні, з них: 3-4 класів – 13, 5-8 класів – 15, 9-11 класів –  15. Загальна кількість учасників шкільного етапу Конкурсу склала 384 учнів.

Враховуючи рішення журі районного етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови   ім. Петра Яцика серед учнів району, затверджено склад переможців.