Освітній портал Чернігівського району Запорізької області

Мужніють захисники Вітчизни…

5 груд. 2014
З метою виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, 03 грудня 2014 року відбувся військово-спортивний турнір серед юнаків шкіл І-ІІІ ступенів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни».

Гостинно майбутніх захисників України прийняла Чернігівська СШ «Надія».

У програмі турніру були такі види змагань:

• стрільба з пневматичної гвинтівки;
  • підтягування на високій перекладині

Найкращий результат у стрільбі з 5 спроб (30 очок) «набили»  Овчаренко Олег з Верхньотокмацької школи та Буякін Богдан з Владівської ЗОШ І-ІІІ ст., у підтягуванні встановлено цьогорічний рекорд району - 30 разів, з легкістю продемонстрував Підгайний Данило, учень Обіточненської ЗОШ І-ІІІ ступенів .

У цікавій та результативній спортивній боротьбі у  командному заліку перемогу здобули юнаки з Чернігівської СШ «Надія». «Срібна» сходинка дісталася команді  юнаків із Владівської ЗОШ І-ІІІ ст., а «бронзу» вибороли школярі з Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. В особистому заліку переможцем турніру став Овчаренко Олег, учень Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце зайняв Линник Віктор, представник команди Чернігівської СШ «Надія», а третє місце виборов Буякін Богдан із Владівської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможці та призери військово-спортивного турніру нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Військово-патріотичний дух і настрій юнаки демонстрували у випробуваннях зі зброєю та на перекладині, показавши силу, мужність, вміння стріляти, адже турнір присвячено Дню Збройних Сил України.