Завітала казка до малечі

25 груд. 2014
Новий рік – таємниче, чарівне, наче казка, свято радості й краси, яке приносить щастя і надію у кожний дім. Кожна родина, кожна дитина з нетерпінням очікує на нього. Скільки б не було нам років перед Новорічним святом разом із запахами мандаринів і соснових гілок прокидається дитяча віра в диво, в те, що все, задумане у цю казкову ніч, обов’язково здійсниться. Тому ніхто не залишається байдужим до цього чудового свята!

24 грудня 2014 року у приміщенні РКЦД відбулося свято Нового року  для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з прийомних сімей. З привітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернулися перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації В.В. Сапальов, начальник організаційно-правового відділу апарату районної ради Л.П. Коротич, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Н.М.Житарюк, помічник депутата Верховної ради України Пономарьова О.С. Циндра А.І. А яке ж свято без подарунків! Тож кожному маленькому учаснику свята було вручено солодощі від депутата Олександра Пономарьова та набір канцтоварів від Запорізького обласного центру молоді Запорізької обласної ради, який уже другий рік поспіль проводить акцію «Подаруй світло». Дуже цікаву  захоплюючу концертну та конкурсну програму для діток підготували учні 7 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. А.М.Темника  під керівництвом  вчителів Самодзін Т.В., Диби В.А.

Також не залишаться без уваги депутата у новорічні свята 39 дітей-мігрантів із зони АТО, 14 діток, чиї батьки перебувають у зоні антитерористичної операції та 19 малюків, що опинилися в складних життєвих обставинах, яким теж буде вручено солодкі подарунки. А всі дошкільні навчальні заклади та НВК отримали іграшки, від Олександра Пономарьова до Новорічних свят.