Навіть за великим талантом прямує ще більший. Ґете

15 лют. 2015
З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців 11-12 лютого 2015 року було проведено районний етап фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!», присвячений 70-й річниці вигнання нацистських окупантів із України.

Участь в даному заході взяли учні з 10 загальнооосвітніх навчальних закладів району: Стульневського НВК, Владівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хмельницького НВК, Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст., Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. «Надія», Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст., Обіточненської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М.Темника, які представили художні номери хореографічного, вокального, театрального, музичного виконавства та літературної творчості.

Оцінювало виконавців журі у складі представників відділу освіти, молоді та спорту, спеціалістів районного центру культури та дозвілля.

Переможцями  районного етапу фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!» визнано: Баранник Юлію, ученицю Стульневського НВК, пісня «Це мій рідний край», керівник – Овчаренко Л.М.; Кавун Наталію, ученицю Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пісня «Нехай квітує Україна», керівник – Кузьменко З.В.; Єну Сніжану, ученицю Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пісня «Сто відсотків щастя», керівник – Чечет Н.В.; Годонюк Романа, учня Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пісня «За вроду дякую батькам», керівник – Чечет Н.В.; Гацького Дмитра, учня Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пісня «Вишиванка», керівник – Чечет Н.В.; Кононихіну Діану, Колоду Аліну, учениць Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. «Надія», пісня «Помни», керівник – Лесик В.М.; Пилипенка Захара, учня Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. «Надія», пісня «Белый снег войны», керівник – Лесик В.М.; Пилипенко Юлію, ученицю Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. «Надія», пісня «Молитва», керівник – Лесик В.М.; Скрипку Каріну, ученицю Обіточненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пісня «Мати-тополя», керівник – Петрова А.І.; Коледу Валентину, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, пісня «Рушники», керівник – Ніконенко Л.А.; Радюк Ольгу, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, пісня «Україна -мати», керівник – Ніконенко Л.А.; Кісіль Дар`ю, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, пісня «Дорога додому», керівник – Юркіна О.М.; Кравцову Лілію, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника, танок «Катюша», керівник – Крижко Г.М. Бєдарєву Анну, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника, авторська поезія «Ми є! Були! І будем ми!», керівник – Лехман Л.А.; студію читців «Варіант» Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника, уривок «Война» з поеми «210 шагов», керівник – Диба В.А.;

квартет Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника(Ващенко М., Кучер Д., Лотарьова С., Ткачук А.), пісня «Моя Україно», керівник – Диба В.А.; Лихоненко Надію, ученицю Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника, пісня «Безымянный солдат», керівник – Диба В.А.; танцювальний колектив Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.М.Темника(Тарасенко К., Кравцова Л., Накалюжна О., Бєдарєва А.), танок «Смуглянка», керівник – Крижко Г.М., духовий оркестр Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник – Інюткін М.І.

Вони візьмуть участь у  зональному етапі фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!», який відбудеться 19 березня о 10.00 год.  у приміщенні районного центру культури та дозвілля.

Олена Кононихіна, методист РМК