Освітній портал Чернігівського району Запорізької області

Баскетбол у районі є і його люблять…

3 бер. 2015
Багатий на спортивні баскетбольні події місяць лютий: районний турнір на приз земляка Вілесова, який загинув у Афганістані, районний чемпіонат з баскетболу серед школярів та районний турнір серед дорослих, присвячений Миру на Україні. Із 28 календарних днів лютого 5 днів тривали змагання з баскетболу.

Любителі чудової спортивної гри «Баскетбол» продемонстрували високу техніку і тактику гри  у нападі, у захисті, з  метою закинути м’яч у кошик суперника,  здобути 2 або 3 очки й перешкодити іншій команді оволодіти м’ячем…  Цікава і напружена боротьба відбувалася на ігровому полі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст. та Чернігівської ДЮСШ. Спритність рухів, спортивна кмітливість, витривалість баскетболістів довели, що тренування дали свої результати. Чемпіонами і призерами з баскетболу у командному заліку серед школярів району (у змаганнях взяли участь 10 шкіл) стали:

ІІІ місце – Новополтавська ЗОШ І-ІІІ с.

Завершенням «баскетбольного» місяця став районний турнір серед сільської молоді, у якому взяли участь 6 команд.  Прекрасне спортивне дійство зібрало чимало вболівальників та любителів спорту. «Гаряче» було на спортмайданчику Чернігівської ДЮСШ, і дивовижні трьох очкові кидки, і майстерно виконані двох очкові з-під кільця. і штрафні одно очкові кидки. У кожній команді визначено найкращого «бомбардира», які закинули від 30 до 60 очок: Турський Олег з команди «Олімп» Верхнього Токмака, Кальченко Олександр з команди «Оріон» села  Стульневе. Романчук Олександр з Чернігівської команди «Авангард», Фурса Євген з команди «Стріла» села Богданівка, Кузенко Микола з баскетбольного клубу «Просторе» та найрезультативніший гравець турніру з селищної команди «Надія» Денежний Єгор. У командному заліку призерами стали:

І місце – команда «Надія» смт Чернігівка

ІІ місце – БК «Просторе»

ІІІ місце – команда «Стріла» села Богданівка

Переможці та призери чемпіонату району з баскетболу серед школярів та районного турніру серед сільської молоді нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та  кубками.