Про підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році

16 бер. 2015
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 03.03.2015 р. № 0131 «Про результати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році» у ІІ (обласному) етапі конкурсу взяли участь 1085 учнів 8-11 класів (минулого року - 1152). У захисті взяли участь 916 старшокласників (минулого року - 1015). Визнані переможцями 458 учнів (в минулому році – 509), яких підготували 29 регіонів області з 33 (минулого року - 28), у т. ч. й 16 з 20 районів сільської місцевості (минулого року - 16 з 20). Не підготували переможців Михайлівський, Оріхівський, Розівський, Токмацький райони.

Найкращих результатів досягли команди учнів: м. Мелітополя (Єлісєєв І.А., І місце), Ленінського (Озерова Т.Я., ІІ місце), Комунарського (Романчук С.Ю, ІІІ місце) районів м. Запоріжжя, серед сільських районів: Бердянського (Липський В.М., 9 місце), Приморського (Карнаух Г.В., 12 місце), Василівський (в.о. начальника Задорожня Н.В., 13 місце), Чернігівський (Отрода В.В., 19 місце).

Підготували переможців конкурсу 129 шкіл області, 60 шкіл нового типу, 69 загальноосвітніх шкіл, з яких 17 та 44 відповідно із сільських районів, разом з тим, не всі школи нового типу, серед яких і міські, виконали своє завдання щодо розвитку здібностей і обдаровань учнів. При цьому переможців підготували загальноосвітні школи, у тому числі й з сільських районів.

Враховуючи рішення журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014/2015 навчальному році, переможцями визнано 6 учнів Чернігівського району:

на секції: педагогіка

Макаренко Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія» – ІІІ місце (керівник Савченко В.О.);

Яворська Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія» – ІІІ місце (керівник Савченко В.О.);

на секції: психологія

Сергієнко Валерія Володимирівна, учениця 9 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника – ІІІ місце (керівник Савченко В.О.);

на секції: кліматологія та метеорологія

Кравцова Карина Анатоліївна, учениця 11 класу Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія» –  ІІІ місце (керівник Мормиль В.Г.);

на секції: світова література

Балута Євгенія Сергіївна, учениця 9 класу Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце (керівник Гигорєва Е.О.);

на секції: українська література

Кошель Юлія Миколаївна, учениця Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце (керівник Івашина Г.М.).

Кожен переможець обласного етапу Конкурсу отримає диплом.