Про підсумки участі учнів Просторівської ЗОШ у обласному історико-етнологічному зльоті

22 квіт. 2015
15 та 16 квітня 2015 року в Запоріжжі проходив історико-етнографічний зліт «Великий Луг 2015», присвячений 50-річчю утворення національно-культурного заповідника Хортиця. Чернігівський район представляли учні Просторівської ЗОШ І–ІІІ ступенів під керівництвом Похилько Наталії Анатоліївни. Було підготовлено дві команди – молодша і старша вікові групи.

На зліт зібрались 13 команд з різних районів області та міста Запоріжжя. Наші учні достойно виступили на змаганнях, про що свідчать грамоти за зайняті перші, другі та треті місця у конкурсах «Візитка команди», «Туристична естафета», «Шоу «Свята Хортиця», «Ерудити-краєзнавці», «Контрольний туристський маршрут». У ході змагань учні продемонстрували знання з історії та географії рідного краю, туристські вміння та навички, артистизм, ерудицію, вміння працювати в команді і, головне, – волю до перемоги.

У підсумку команда старшої вікової групи (учні 10 та 9 класів: Ковальчук Олексій, Остапенко Владислав, Остапенко Володимир, Корнієнко Олексій, Крижка Кароліна, Молчанова Єлизавета, Шевельов Ян) вибороли ІІ місце, а команда молодшої вікової групи (учні 5 – 8 класів: Зибарєв Арсен, Зибарєв Артур, Паш Артемій, Палієнко Валерія, Бабіна Марина, Вязовий Валентин, Д’яволюк Ельвіра, Сандуляк Олександра) посіли ІІІ місце серед ровесників.

По закінченню змагань учні відвідали  музейний комплекс «Запорізька Січ».

Всі діти отримали велике задоволення та незабутні враження від участі у зльоті, у змаганнях, від спілкування зі своїми друзями-суперниками.

Завдяки небайдужим людям, діти змогли доторкнутись до історико-культурного життя нашого народу, внести особистий вклад у відродження та збереження національних звичаїв та традицій. Адже лише активна робота на благо Батьківщини дозволяє виховати справжніх патріотів.

Похилько Павло, вчитель географії Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів