Засідання організаторів туристсько-краєзнавчої роботи

28 квіт. 2015
Визначено дату та місце проведення проведення туристичного зльоту

28 квітня 2015 року в Чернігівському БДЮТ відбулося засідання організаторів туристсько-краєзнавчої роботи в загальноосвітніх школах. У роботі семінару взяли участь 16 педагогів – активістів туристко-краєзнавчої роботи району. Результатом засідання семінару стала розробка Умов проведення районного туристичного зльоту учнівської молоді у 2015 році, затвердження складу організаційного комітету, головної суддівської колегії та суддів на етапах дистанцій зльоту, визначення дати та місця проведення проведення тур зльоту – 13-16 травня на території Верхньотокмацької сільської ради (Урочище «Скелі»). З наказом № 120 від 20.04.2015 р. «Про проведення районного зльоту-змагань юних туристів» та Умовами проведення можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту у розділі «Накази».

Школяренко С.А., директор БДЮТ