Команда Чернігівського району в десятці кращих.

27 квіт. 2015
Про обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді.

Із 20 по 24 квітня 2015 року у Василівському районі (т/б «Лиса Гора») пройшов Обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Чернігівський район представила команда Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Поди М.П., Поди Б.М., Солоха С.С. До складу команди увійшли учні 6-8 класів:

Рідкокаш Світлана, Коцюба Катерина, Назарчук Назар, Галич Ярослав, Скляр Ігор, Копильов Олександр, Ібрагімов Вадим, Помазан Ярослав;

Пода Микола Петрович – представник та керівник команди, вчитель Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Пода Богдан Миколайович – тренер команди, керівник гуртка КЗ «Центр туризму»  ЗОР «Пішохідний туризм» Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Солоха Сергій Сергійович – суддя від команди, вчитель Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія».

За підсумками участі команда Чернігівського району в десятці кращих

Школяренко С.А., директор БДЮТ