Є нові чемпіони…

6 трав. 2015
У залік 70-ї районної спартакіади школярів продовжуються змагання між збірними командами загальноосвітніх навчальних закладів. На цей раз районний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» пройшов 6 травня на центральному стадіоні селища Чернігівка (команди ЗНЗ І-ІІІ ступенів) та на спортмайданчику Довгинського НВК (команди ЗНЗ І-ІІ ступенів).

Програма змагань складалася:

- Піднімання тулуба в сід з положення лежачи на спині за 30 секунд;

- Біг 60 метрів;

- Метання м'яча на дальність;

- Естафета 8 х 50 м (4 дівчини та 4 хлопці)

У цікавій та результативній спортивній боротьбі учнів 3-7 класів, де брали участь 9 шкіл, у  командному заліку перемогу здобули:

І місце – команди Просторівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Довгинського НВК;

ІІ місце – команди Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М.Темника та Хмельницького НВК;

ІІІ місце – команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації.