Знайомство з європейськими освітніми програмами та проектами для молоді

19 трав. 2015
До школярів та педагогів Чернігівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника та спеціалізованої школи "Надія" завітали представники Чернігівської ГО "Громадський контроль" та Інституту громадського розвитку "Ортега-І-Гасет". На зустрічі був присутній голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Дудукалов, який розповів про страни Євросоюзу та європейські цінності. Під час зустрічі діти ознайомилися з європейськими освітніми

До школярів  та педагогів Чернігівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника та спеціалізованої школи "Надія" завітали  представники Чернігівської ГО "Громадський контроль" та Інституту громадського розвитку "Ортега-І-Гасет". На зустрічі був присутній голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Дудукалов, який розповів про страни Євросоюзу та європейські цінності. Під час зустрічі діти ознайомилися з європейськими освітніми проектами та програмами, що сприяють активній участі молодих людей в демократичному житті, співпраці та обміну в молодіжній сфері між країнами-учасниками програми та країнами-партнерами з різних куточків світу.   Наші учні теж можуть навчатися чи стажуватися у странах ЄС та подорожувати. Для цього, як наголосили тренери, необхідно бути активним, добре знати англійську мову та пройти конкурсні випробування. Детальніше про захід читайте на сторінках газети "Нива" від 20.05.2015.