За активну участь у виставці «Освіта Запорізького краю-2015» відзначено Чернігівську спеціалізовану школу І-Ш ступенів «Надія» Чернігівської районної ради Запорізької області

19 трав. 2015
У рамках науково-практичної конференції «Неперервна освіти нового сторіччя: досягнення та перспективи» у період з 15.01.2015 до 20.03.2015 року в Інтернет-режимі проходила обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2015»

У рамках науково-практичної конференції «Неперервна освіти нового сторіччя: досягнення та перспективи» у період з 15.01.2015 до 20.03.2015 року в Інтернет-режимі проходила  обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2015».

ЇЇ метою  було інформування педагогічної  громадськості, органів державної влади  і управління  про новітні досягнення  освіти Запорізької області, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих  учителів  та педагогічних колективів, організації  співпраці освітніх закладів області, підвищення престижу педагогічної професії  у суспільстві .

У виставці брали  участь  137 загальноосвітніх   закладів  освіти області різних типів та форм власності,  11 позашкільних та 22 дошкільних  заклади, 8 районних та міських методичних кабінетів.

На інтернет-порталі виставки   протягом  2 місяців знаходились у вільному доступі і проходили громадське голосування  матеріали з досвіду  упровадження інноваційних педагогічних технологій, нових методик навчання і виховання більш, ніж 600 авторів. На огляд громадськості було  представлено інноваційні ідеї та досвід, педагогічні технології, навчальні програми, методичні матеріали. Наш район представляли Чернігівська спеціалізована школа "Надія" - 2 учасники, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 учасник, КДНЗ "Посмішка" - 1 учасник та представники Чернігівської школи-інтернат.

Відвідувачами виставки стали 119033 користувачі із 20 країн світу.

Приємно, що за активну участь у виставці «Освіта Запорізького краю-2015» відзначено   Чернігівську спеціалізовану школу І-Ш ступенів «Надія» Чернігівської районної ради Запорізької області.