Правила дорожнього руху школярі знають...

27 трав. 2015
З метою активізації діяльності загонів юних інспекторів руху у попередженні порушень дітьми норм безпечного поводження на вулицях та дорогах, залучення їх до широкої пропаганди Правил дорожнього руху серед дітей, прищеплення навичок керування велосипедом, надання медичної допомоги проводився районний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи ЮІР.

Свої знання і вміння школярі продемонстрували у конкурсній програмі:

- Знання правил дорожнього руху;

- Юний пропагандист (стінна газета та виступ агітбригади);

- Конкурс - "Юний регулювальник".

- Медична допомога.

- Конкурс – "Вело-естафета".

Районне свято-змагання «Правил дорожнього руху» відбулося на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М.Темника. У цікавій дружній боротьбі переможцями стали:

І місце – загін ЮІР Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – загін ЮІР Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія»

ІІІ місце – загін ЮІР Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Загони ЮІР за зайняті місця у загальному заліку та у кожному конкурсі нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Команда-переможець захищала честь району на обласному зональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи ЮІР 20.05.2015 у м. Пологах і посіла друге місце. Велика вдячність педагогічним працівникам Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М.Темника за підготовку і проведення районного етапу конкурсу ЮІР, участь в обласному етапі, зокрема вчителю трудового навчання  Клименку Анатолію Григоровичу.