Методичний фестиваль“Урок ХХІ сторіччя”

8 черв. 2015
У період з 09.03.2015 до 10.05.2015 року відповідно до наказу відділу освіти молоді та спорту Чернігівської РДА від 11.02.2015 №038 проведено І (районний) етап методичного фестивалю “Урок ХХІ сторіччя” серед учителів початкових класів.

Виявлення, підтримка й розповсюдження сучасних технологій навчання й виховання учнів початкової школи, обмін досвідом учителів школи І ступеня, заохочення творчих педагогів - головна мета зазначеного заходу. У підсумку фестивалю нагороджено грамотами відділу освіти Лубінець Світлану Анатоліївну, вчителя початкових класів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за зайняте ІІ місце та Кікоть Оксану Іванівну, вчителя початкових класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце.

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у навчанні та вихованні малюків-початківців.