1 червня – Свято дитинства

11 черв. 2015
Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації на 2014-2015 н.р., наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації від 05.05.2015 р. № 140 «Про проведення районних заходів «Літо, літечко прийшло» приурочених до Міжнародного дня захисту дітей», 03 червня 2015 року в Чернігівському СБК ім. Калініна відділом освіти, молоді та спорту та Чернігівським БДЮТ було проведено свято для школярів Чернігівського району, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

У конкурсі взяли участь 410 учнів із 15 шкіл району та Чернігівської школи-інтернат (4 селищні, 11 сільські). Не брали участь у святкових заходах учні Стульневського НВК.

Під час свята діти стали учасниками казкової вистави, яку підготував театральний колектив «Первоцвіт» під керівництвом Коваль Наталії Анатоліївни.

Після вистави діти взяли участь у майстер-класах з художньо-естетичної творчості, хореографії та змаганнях із шашок.

Майстер-класи провели: Скригун Л.Л. («Юний художник»), Гайдай Н.А. («Виготовлення кукли-мотанки»), Лубінець С.А. («Витинанка»), Тимофєєва Л.Л. («Канзаші»), Зінченко Ю.В. («Папепопластика»), Ценов Е.О. (Змагання із шашок), Крижко Г.М. («Флешмоб»).

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту  за перемогу у турнірі із шашок нагороджено:

за І місце – Титаренка Богдана, учня Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія»;

за ІІ місце – Мельничук Аліну, ученицю Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за ІІІ місце – Нестеренка Ігоря, учня Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів.