22 груд. 2015

Готуємось до обласного етапу олімпіад

З 16 січня 2016 року стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цього року Чернігівський район представлятимуть 30 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
21 груд. 2015

І знов про переможців

Цього року в підсумку обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика та обласний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка нагородили нас черговими призовими місцями.
18 груд. 2015

Конкурс волонтерів

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації від 23.09.2015 № 248 «Про проведення районного конкурсу юних волонтерів» та з метою розвитку й поширення волонтерського руху, заохочення юних волонтерів 16 грудня 2015 року проведено районний конкурс юних волонтерів.
16 груд. 2015

Підбито підсумки конкурсу "Космічні фантазії"

З метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, у період із 01 по 30 листопада 2015 року, відділом освіти, молоді та спорту та Чернігівським БДЮТ був проведений районний етап Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
15 груд. 2015

Підсумки написання контрольних робіт МАН

06 грудня 2015 року на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у м. Бердянськ писали контрольні роботи 36 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашого району.
14 груд. 2015

Пам’яті людини з великої літери

У суботу, 12 грудня 2015 року відбувся турнір з футзалу присвячений пам’яті футбольного тренера Чернігівської ДЮСШ М.І. Гречухіна. У змаганнях взяли участь 10 команд з різних куточків Чернігівського району: «Стріла» (Богданівка), «Волна» (Стульнево), «Восток» (Новоказанкувате), «Граніт» (Новополтавка), «Вікторія» (Довге), «Олком» (Просторе), «ДЮСШ» (Чернігівка), «Спарта» (Чернігівка). Боротьба була запеклою та надзвичайно цікавою.
11 груд. 2015

Профорієнтаційна акція "ВИПУСКНИК-2016"

Вибір професії - це справа усього життя. Як не помилитися, розібратися в собі, зробити правильний вибір? А зорієнтуватися в цьому допомогла щорічна інформаційно - профорієнтаційна акція "Випускник -2016". 10 грудня 2015 року в районному будинку культури та дозвілля відбулася традиційна зустріч учнів 9-х та 11-х класів району з представниками адміністрацій вищих навчальних закладів області, організована відділом освіти, молоді та спорту та Чернігівським районним центром зайнятості.
11 груд. 2015

Чемпіонат району з міні-футболу

У період 7-10 грудня тривали зональні та фінальні ігри чемпіонату району з міні-футболу серед команд юних спортсменів шкіл району, присвяченого Міжнародному дню футболу. Це прекрасний вид спорту являється найулюбленішим і наймасовішим у всьому світі, що є прямим шляхом до здорового способу життя, розвитку фізичного і патріотичного виховання шкільної молоді.
10 груд. 2015

Засідання районної батьківської ради

09 грудня 2015 року відбулося І засідання районної батьківської ради на якому були присутні представники від батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів району.
9 груд. 2015

Місячник безпеки життєдіяльності

З метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я, проведених з вихованцями і учнями заходів з безпеки життєдіяльності та відпрацювання дій дітей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, у період з 02.11 по 30.11. 2015 року був проведений Місячник безпеки життєдіяльності в усіх навчальних закладах району. Інформації-звіти про проведення Місячника безпеки зматеріалами переможців навчальних закладів розглянули члени журі. Виявлені практичні знання і вміння вихованців і учнів, проявлена дитяча творчість, художнє мислення відображена у поданих матеріалах та творчих роботах/