7 вер. 2015

"Мелом на доске" - конкурс для творчого класу

Допомогати дітям творчо розиватися - головна мета компанії ТСО, яка пропонує школярам взяти участь у конкурсі "Мелом на доске". Він триватиме з 01 по 29 вересня 2015 року. Переможці будуть визначені 30.09.2015 та отримають призи.
27 серп. 2015

Відбулося роширене засідання колегії відділу освіти

ПРО ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ ОСВІТИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ЗАВДАННЯ НА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК на розширеному засіданні колегії відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА 27.08.2015 року доповіла начальних Отрода В.В. Увагу присутніх було акцентовано на тому, що освітянську систему чекає нове перезавантаження. Завершується розробка нового Закону «Про освіту», потім будуть прийняті й інші закони: про дошкільну, загальну середню, професійну та позашкільну освіту, приведення української освіти до стандартів Європейського Союзу.
11 серп. 2015

2015/2016 навчальний рік

Цього рокусобливості вивчення базових навчальних дисциплін пов’язані, першою чергою, зі змінами, внесеними до навчальних програм. Міністерство освіти і науки України оприлюднило для практичного використання укладені спільно з Національною академією педагогічних наук України методичні рекомендації щодо вивчення цих дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році.
29 лип. 2015

Чернігівські школи потрапили до рейтингу

Вперше за історію існування ЗНО публікується рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури у 2015 році, складений українським центром оцінювання якості освіти. До сотні найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови увійшли школи столиці України – 29 навчальних закладів. Серед областей України лідером є Львівська область, яку у топ-100 представляють 19 навчальних закладів. Івано-Франківська область представлена 6-ма навчальними закладами, Дніпропетровська і Рівненська мають по 5 навчальних закладів у топ-100 українських шкіл за результатами цьогорічного ЗНО. Серед 7264 шкіл України є загальноосвітні навчальні заклади нашого Чернігівського району.
28 лип. 2015

Перший урок у 2015/2016 навчальному році

Міністерство освіти і науки визначило порядок організації Першого уроку у 2015/2016 році. Загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам рекомендовано розпочати 2015/2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 № 641. Конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначатимуть самостійно.
24 черв. 2015

ОГОЛОШЕННЯ

25.06.2015 на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. о 9.00 відбудеться нарада керівників навчальних закладів
22 черв. 2015

До уваги абітурієнтів!

За інформацією сайту Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації вступна компанія до професійно-технічних навчальних закладів розпочинається з 01 липня 2015 року, до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з 10 липня 2015 року.
16 черв. 2015

Завершився тренінг "Мережеві технології Веб 2.0"

З 08.06.2015 по 12.06.2015 року на базі Чернігівської СШ "Надія" педагогічні працівники закладів освіти Чернігівського району проходили навчання з тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0". Практичні роботи виконані 20 учасниками.
15 черв. 2015

Літечко, оздоровлення, відпочинок

Бджоли раді цвіту - діти літу. Цього року 407 дітлахів відпочили та оздоровилися у тимчасових центрах дозвілля дітей та молоді створених на базі 16 загальноосвітніх навчальних закладів району. 22 учнів гостинно прийняв терміном на 14 днів за рахунок батьківських та спонсорських коштів пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням учнів у Чернігівській СШ "Надія".
12 черв. 2015

Патріотичні "Побратими"

У період із 03 по 05 червня 2015 року у м. Запоріжжя Запорізьким обласним центром туризму на базі Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, був проведений обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).