13 квіт. 2016

Фестиваль Молодих педагогів району

8 квітня 2016 року для участі у фестивалі «Перші сходинки професійного зростання педагога» до смт. Чернігівка (актова зала Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника) з’їхалися молоді педагоги Чернігівського району (стаж роботи до 1 року) та групи підтримки із загальноосвітніх шкіл.
8 квіт. 2016

ДЮП. Є перша історична перемога…

Освітянські старожили не пам’ятають перемог дружин юних пожежних на обласному рівні… І начальник 5-ДПРП ГУ ДСНС України у Запорізькій області, капітан служби ЦЗ Синиця Роман Олександрович не пам’ятає такої події… А юні пожежні-рятівники з Чернігівської СШ «Надія» під керівництвом наставника Носко Інни Миколаївни довго пам’ятатимуть чудовий день 7 квітня проведений у м. Оріхів і що вони відкрили історичний відлік перемог району на зональному обласному етапі Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежних.
7 квіт. 2016

Конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина»

Наш народ має багату скарбницю пісень, казок, легенд, переказів, дум, якими можна пишатися як райськими квітами. Деякі з них пройшли крізь довгі століття і ще сьогодні причаровують блиском дорогоцінних самоцвітів. Сучасні українці не втратили любові до народної пісні, вона живе в кожному серці.
4 квіт. 2016

Знай наших!

01.04.2016 року в м.Бердянськ пройшли обласні спортивні змагання серед працівників освіти.
1 квіт. 2016

Новини Українського центру оцінювання якості освіти

Жителі Донбасу, Криму, а також учасники АТО можуть зареєструватися для участі в ЗНО до 20 травня
30 бер. 2016

Про відзначення 25 річниці Незалежності України

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство освіти і науки пропонує протягом 2016 року провести тижні історії під загальноукраїнським гаслом “Незалежність. Від 1991-го – назавжди” та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.
30 бер. 2016

Новини МОН.

Вибірковий перелік законодівчих та нормативних документів, що стосуються загальної середньої освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України у березні 2016 року.
24 бер. 2016

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів, яка повинна була відбутись 25.03.2016, переноситься на невизначений термін. Про дату проведення буде повідомлено додатково.
23 бер. 2016

Всеукраїнський інтерактивний конкурс "МАН-Юніор Дослідник"

У квітні-травні 2016 року Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник». До участі в конкурсі запрошуються учні 7-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів відповідного віку.
23 бер. 2016

Інформаційна система Sportify

З метою розвитку існуючої спортивної інфраструктури та залучення молоді до масового спорту ПРООН у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України розробили інформаційну систему Sportify. Sportify - це веб-сайт, який надає інформацію про спортивну інфраструктуру на території України, тим самим сприяючи залученню молоді до занять спортом, а також підвищуючи інтерес суспільства до спорту в цілому. Sportify (www/http://sportify.org.ua) відкриває можливості кожній людині безкоштовно додати інформацію про спортивний об'єкт, секцію чи захід, що планується провести.