1 жовт. 2015

Учителю! Ти – гордість України!

Сьогодні, першого жовтневого дня, у тісному колі освітянської родини педагогічні працівники району відзначали професійне свято. Завітали привітати освітян району, вручити грамоти та здійснити мотивацію професійної діяльності педагогів запрошено голова Чернігівської районної ради Романчук Олександр Павлович, голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Сергійович Дудукалов, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Василівна Отрода та голова районної ради профспілки працівників освіти Коротич Олександр Григорович.
28 вер. 2015

Команда педагогів Чернігівського району позмагалася на о. Хортиця

У період із 23 по 25 вересня 2015 року на о. Хортиця проходив ХХІХ обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму. У зльоті взяли участь 22 команди із районів області та м. Запоріжжя. Чернігівський район представила команда працівників освіти у складі 16 вчителів:
25 вер. 2015

Увага! До старту, здібні учні!

В період з 05 по 22 жовтня 2015 року відбудеться І (шкільний) етап всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів.
19 вер. 2015

Навчально-тренувальні збори

У період із 17 по 18 вересня 2015 року на території Верхньотокмацької сільської ради відбувся районний семінар та навчально-тренувальні збори для турорганізаторів району та учасників обласного зльоту з пішохідного туризму серед працівників освіти. Наказом відділу освіти, молоді та спорту від 07.09.2015 № 231 «Про проведення районного семінару та навчально-тренувальних зборів з пішохідного туризму серед працівників освіти Чернігівського району» була затверджена Програма зборів та склад учасників.
18 вер. 2015

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району

17 вересня проведено єдиний урок з безпеки життєдіяльності.У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району проведені відкриті уроки з питань правил безпечної поведінки та профілактики травматизму (у вигляді вікторин, диспутів, анкет, зустрічі з представниками Чернігівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області тощо), відпрацьовані практичні дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої необхідної допомоги потерпілим і травмованим (з різних видів травм).
16 вер. 2015

МІКСІКЕ в Україні

Міксіке – освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.
14 вер. 2015

Вчителі району залучаються до туристсько-краєзнавчої діяльності.

З метою залучення працівників освіти району до туристсько-краєзнавчої діяльності з 17 по 18 вересня 2015 року на території Верхньотокмацької сільської ради відбудеться районний семінар та навчально-тренувальні збори для турорганізаторів району та учасників обласного зльоту з пішохідного туризму серед працівників освіти Чернігівського району.
12 вер. 2015

12 вересня - День фізичної культури та спорту

Вже традиційно другої суботи вересня Чернігівський район, як і вся Україна, урочисто відзначає День фізичної культури та спорту - свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів.
9 вер. 2015

Відзначення річниці візволення Чернігівки

Освітяни та учні загальноосвітніх навчальних закладів цьогоріч традиційно 18 вересня братимуть участь у районних заходах, присвячених відзначенню річниці визволення Чернігівки від німецько-фашистських загарбників. Школярі Чернігівської СШ "Надія" та Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника приєднаються до висадження дерев на Алеї Слави, святкової ходи у колоні зі смолоскипами, вахти пам´яті та до виступів на меморіальних заходах.
8 вер. 2015

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

11 вересня 2015 року на базі Чернігівської ДЮСШ – відбудеться одна з найбільших подій нашого життя – відзначення Дня фізичної культури і спорту!