10 трав. 2016

Команда Просторого перемогла у турнірі з паркового волейболу, присвяченому Дню Перемоги

9 травня, 2016 року на майданчику Чернігівської школи ім. А. М. Темника відбувся турнір із паркового волейболу. Між собою змагалися три команди: ВК «Просторе», збірна «Авангард» і «Поліція».
4 трав. 2016

Огляд-конкурс «ЮІР-2016». Районний етап

З метою активізації діяльності шкільних загонів ЮІР у попередженні порушень дітьми норм безпечного поводження на вулицях та дорогах, залучення їх до широкої пропаганди Правил дорожнього руху серед дітей, прищеплення навичок керування велосипедом, надання медичної допомоги, в кінці квітня на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М.Темника проведено районний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «ЮІР-2016» роботи загонів юних інспекторів руху загальноосвітніх навчальних закладів.
4 трав. 2016

Новини МОН

Вибірковий перелік законодівчих та нормативних документів, що стосуються загальної середньої освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України у квітні 2016 року.
29 квіт. 2016

Конкурс на кращу організацію учнівського самоврядування

З метою сприяння розвитку учнівського самоврядування як активної форми громадського виховання, державно-громадського управління загальноосвітніми навчальними закладами 26 квітня 2016 року проведено районний конкурс на кращу організацію учнівського самоврядування «Крок за кроком».
22 квіт. 2016

Районні змагання з легкої атлетики

І весняна прохолода, і дощик не помішали погостювати королеві спорту – легкій атлетиці 20 квітня на центральному районному стадіоні, де з’їхалися до 200 юних легкоатлетів з 15 загальноосвітніх навчальних закладів.
21 квіт. 2016

Вітаємо колектив Богданівської ЗОШ з перемогою!

Вісті зі шкіл. У рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з МОН України та іншими партнерами працюють над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів - таборів з поглибленим вивченням англійської мови.
19 квіт. 2016

Фестиваль-огляд "Навчаємо української"

Запрошуємо до участі у фестивалі-огляді навчальних веб-ресурсів (початкові класи) та веб-майданчиків (середня та старша ланки) «Навчаємо української» вчителів української мови та літератури та вчителів початкових класів. Термін проведення лютий - листопад 2016 року.
18 квіт. 2016

Профорієнтаційна методика "МАГЕЛАННО УНІВЕРСИТЕТ"

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні у співпраці з Міністерством науки і освіти України організовано і проведено серію тренінгів для роботи з профорієнтації за методикою "Магеллано Університет" та напрацювання навичок із надання професійних консультацій для школярів за результатами тестування.
18 квіт. 2016

Шкільний ярмарок + День відкритих дверей. Вісті зі шкіл

Насиченим на події видався минулий тиждень у Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А. М. Темника. 13 квітня гомінливо та радісно зазивав учнів, вчителів, перехожих веселий шкільний ярмарок.
15 квіт. 2016

Районна спартакіада допризовників

З метою виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, формування і пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України 13 квітня 2016 року на центральному стадіоні селища Чернігівка проведено районні змагання з допризовної підготовки юнаків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.