27 трав. 2015

"Світ молоді". Інформаційно комунікаційний проект

Міністерство молоді та спорту підтримало інформаційно-комунікаційний проект для загальноосвітніх навчальних закладів. "Світ молоді" - сучасна інтернет-платформа, що має на меті об'єднати школи та позитивні новини.
26 трав. 2015

Свято "Обдаровані учні - 2015"

Про нагородження обласною премією
22 трав. 2015

У випускників розпочалися шкільні іспити

В учнів 11-х класів розпочався другий етап державної підсумкової атестації
21 трав. 2015

Чернігівка вишивана

Сьогодні відбулось чудове, різнобарвне та уквітчане свято. Чернігівкою прокотився парад вишиванок. Від малого до великого завітав народ на центральну площу біля РЦКД.
21 трав. 2015

Бажаэте отримати цінні призи для себе та своїх навчальних закладів від компанії «Київстар»? Беріть участьу відкритому фестивалі скрайбінг-роликів під назвою «Покоління мобільного Інтернету»

Національний мобільний оператор «Київстар» разом із Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА, Комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради запрошує учнів 5-11 класів взяти участь у відкритому фестивалі скрайбінг-роликів під назвою «Покоління мобільного Інтернету» . Автори найкращих робіт отримають цінні призи для себе та своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

Запрошуємо на парад вишиванок

1 травня, у четвер, о 15.00 на площі біля районного центру культури та дозвілля відбудеться парад вишиванок. Запрошуємо взяти участь!
19 трав. 2015

за активну участь у виставці «Освіта Запорізького краю-2015» відзначено Чернігівську спеціалізовану школу І-Ш ступенів «Надія» Чернігівської районної ради Запорізької області

У рамках науково-практичної конференції «Неперервна освіти нового сторіччя: досягнення та перспективи» у період з 15.01.2015 до 20.03.2015 року в Інтернет-режимі проходила обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2015»
19 трав. 2015

До школярів та педагогів Чернігівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника та спеціалізованої школи "Надія" завітали представники Чернігівської ГО "Громадський контроль" та Інституту громадського розвитку "Ортега-І-Гасет". На зустрічі був присутній голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Дудукалов, який розповів про страни Євросоюзу та європейські цінності. Під час зустрічі діти ознайомилися з європейськими освітніми
8 трав. 2015

Кросовий пробіг до 70-ї річниці Перемоги

08 травня Чернігівка відзначила 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-у річницю завершення Другої світової війни районним кросовим пробігом.
6 трав. 2015

Пробне ЗНО. Он-лайн тест з біології.

Завдання та відповіді пробного тестування 2015 року з біології доступні на сайті «ЗНО онлайн»