6 трав. 2015

Є нові чемпіони…

У залік 70-ї районної спартакіади школярів продовжуються змагання між збірними командами загальноосвітніх навчальних закладів. На цей раз районний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» пройшов 6 травня на центральному стадіоні селища Чернігівка (команди ЗНЗ І-ІІІ ступенів) та на спортмайданчику Довгинського НВК (команди ЗНЗ І-ІІ ступенів).

Керівнику навчального закладу

Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році
30 квіт. 2015

Відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

Про відповідні Методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті
30 квіт. 2015

Підведено підсумки Обласного конкурсу "Я - за єдину Україну!"

Про підсумки конкурсу

Про результати участі школярів району у ІІІ (обласному) етапі олімпіад

Результати обласного етапу олімпіад
28 квіт. 2015

Інформація для учасників ЗНО

Права та обов’язки абітурієнтів. Пам’ятка для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2015
28 квіт. 2015

Засідання організаторів туристсько-краєзнавчої роботи

Визначено дату та місце проведення проведення туристичного зльоту
27 квіт. 2015

Команда Чернігівського району в десятці кращих.

Про обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді.
22 квіт. 2015

Про підсумки участі учнів Просторівської ЗОШ у обласному історико-етнологічному зльоті

15 та 16 квітня 2015 року в Запоріжжі проходив історико-етнографічний зліт «Великий Луг 2015», присвячений 50-річчю утворення національно-культурного заповідника Хортиця. Чернігівський район представляли учні Просторівської ЗОШ І–ІІІ ступенів під керівництвом Похилько Наталії Анатоліївни. Було підготовлено дві команди – молодша і старша вікові групи.
24 бер. 2015

On-line запрошення на тестування

Цього року запрошення на зовнішнє незалежне оцінювання надсилатися поштою не будуть. Перепустки для участі у тестуванні будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників.