19 бер. 2015

Про підсумки районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних 2015

З метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності організовано і проведено 18 березня районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.
16 бер. 2015

Про підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 03.03.2015 р. № 0131 «Про результати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році» у ІІ (обласному) етапі конкурсу взяли участь 1085 учнів 8-11 класів (минулого року - 1152). У захисті взяли участь 916 старшокласників (минулого року - 1015). Визнані переможцями 458 учнів (в минулому році – 509), яких підготували 29 регіонів області з 33 (минулого року - 28), у т. ч. й 16 з 20 районів сільської місцевості (минулого року - 16 з 20). Не підготували переможців Михайлівський, Оріхівський, Розівський, Токмацький райони.
4 бер. 2015

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2015

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів України (далі – ВНЗ). Пробне ЗНО традиційно проводиться в березні з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО).
3 бер. 2015

Баскетбол у районі є і його люблять…

Багатий на спортивні баскетбольні події місяць лютий: районний турнір на приз земляка Вілесова, який загинув у Афганістані, районний чемпіонат з баскетболу серед школярів та районний турнір серед дорослих, присвячений Миру на Україні. Із 28 календарних днів лютого 5 днів тривали змагання з баскетболу.
2 бер. 2015

ДПА 2015. Графік проведення

Затверджено дати проведення державної підсумкової атестації в основній та старшій школі.
26 лют. 2015

Затверджено новий порядок АТЕСТАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

міністерством освіти і науки встановлено основні завдання, умови та процедуру проведення атестації навчальних закладів, згідно з вимогами освітнього законодавства.
26 лют. 2015

Державна підсумкова атестація 2015

Державна підсумкова атестація учнів (вихованців) - це форма контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, III ступенів та професійно-технічних навчальних закладів, що надають повну загальну середню освіту, державним вимогам.
15 лют. 2015

Навіть за великим талантом прямує ще більший. Ґете

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців 11-12 лютого 2015 року було проведено районний етап фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!», присвячений 70-й річниці вигнання нацистських окупантів із України.
4 лют. 2015

Календар проведення ЗНО 2015

Міністерством освіти і науки України оприлюднено наказ від 16 грудня 2014 року № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».
3 лют. 2015

Про роботу районної виставки "Знай і люби свій край"