22 квіт. 2014

Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.
9 квіт. 2014

Про проведення ІІІ етапу моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у Чернігівському районі

28 бер. 2014

Про районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних